כמה תחסכו עד גיל הפרישה?

מחשבון פנסיוני הוא כלי שביכולתו ללמד על המשתנים המשפיעים על גובה קצבת הפנסיה העתידית שלכם, באמצעות שקלול מספר פרמטרים נוכחיים. במחשבון הפנסיה שלמטה, נא הזינו גיל הכנסה נוכחית ואת קצבת הפנסיה הרצויה, וקבלו את קצבת פנסיה הצפויה. במחשבון פנסיה תמצאו גם סולמות הממחישים בצורה פשוטה ואינטרקטיבית דרכים שונות לצמצום הפער בין המצוי והרצוי
מחשבון פנסיוני
שדות מסומנים ב* שדות חובה
יצירת קשר בנושא ייעוץ פנסיוני

אפשר גם להתייעץ

המומחים שלנו מחכים לך

  • bullet המחשבון מציג תמונת מצב כללית ובסיסית בנוגע למצבך הפנסיוני העתידי. תוצאות המחשבון מתבססות על נתונים כלליים וחלקיים שיוזנו על ידך, אשר אין בהם לתת תמונת מצב מלאה לגבי הצרכים והמטרות שלך, ועל הנחות כלליות, אשר יתכן שאינן מתאימות לחיסכון הפנסיוני הקיים שלך.
  • bullet ההסברים המופיעים במחשבון הינם כלליים ותמציתיים, ואין בהם משום הסבר ממצה ומקיף.
  • bullet מובהר כי המחשבון, לרבות תמונת המצב שתוצג לך באמצעותו, אינו מהווה ייעוץ, המלצה או חוות דעת, אין בו משום תחזית או הבטחה באשר לביצועים בפועל של תיק החיסכון הפנסיוני שלך ואין בו משום ייעוץ פנסיוני המותאם לצרכיך, העדפותיך ושאר נתוניך האישיים.
  • bullet ההזמנה לייעוץ פנסיוני אישי תיעשה בהתאם לשיקול דעת הבנק, וזאת לאחר חתימה על הסכם ייעוץ פנסיוני ובירור הצרכים, הנתונים וההעדפות שלך בידי יועץ פנסיוני מורשה.
  • bullet חשוב לזכור: מחשבון פנסיה הוא כלי בעל ערך, אך ביכולתו להעניק מידע בלבד. להשלמת התהליך, יועצי הפנסיה המומחים של בנק דיסקונט ישמחו לסייע בהתאמה מיטבית של קרן הפנסיה לצורכיכם.