לשירותכם בכל תחומי ההשקעות

ייעוץ השקעות

לקוחות הבנקאות הפרטית נהנים משירותי ייעוץ השקעות

הבנקאות הפרטית בדיסקונט מעמידה לרשות לקוחותיה את מיטב היועצים לצורך מתן ייעוץ והשקעה, בהתאמה למאפייני ההשקעה הייחודיים של לקוחותיה, בכל תחומי ההשקעות בבורסות בארץ ובעולם, ובכללם: ני"ע ישראלים, ני"ע זרים ובהם אג"ח, מניות, תעודות סל, מדדים, מוצרים מובנים וכמובן, פקדונות בש"ח ובמט"ח.

כמו כן, עומדים לרשות הלקוחות מוצרים ושירותים גם בתחומי עסקאות מט"ח, נגזרים, קרנות גידור ומכשירים פיננסים שונים. ללקוחות הבנקאות הפרטית ניתנת אפשרות בלעדית להשקיע בפיקדונות מובנים התפורים עבורם באופן אישי על ידי הבנק.

הניסיון הרב של היועצים בהשקעות גלובאליות ובאיתור הזדמנויות, מאפשר להם לתכנן עימך את תיק נכסיך - Asset Allocation, ולהתאים עבורך באופן אישי את הפתרונות הפיננסיים ההולמים את צרכיך.

 

כלים תומכים להשקעות

כל השקעה טובה מתחילה בתמיכה נכונה

אנו מרכזים בעבורך כלים ושירותים מקצועיים ייחודיים, סקירות חודשיות גלובליות ומקומיות, ניתוחים ומידע עדכני בתחום שוק ההון, הנתמכים על ידי חברות אנליזה מהמובילות בעולם (כגון Morning Star ו- S&P) ומודל ייחודי התומך בניתוח סדרות אג"ח קונצרניות בארץ.

בנוסף, ללקוחות הבנקאות הפרטית יש אפשרות לקיום מפגשים אישיים עם מומחי האנליזה והמאקרו בבנק ולקיום הרצאות וסקירות טלפוניות עם מומחי שוק ההון במגוון נושאים פיננסיים.

לסקירות הכלכליות שכתבו מיטב מומחי האנליזה של דיסקונט

 

השקעה לטווח ארוך

תכנון נכון לטווח רחוק

מרכזי הבנקאות הפרטית מעמידים לרשותך ייעוץ פנסיוני מקצועי ורחב, לך ולבני משפחתך, המקיף את מגוון המוצרים הפנסיוניים, תוך התאמה מירבית לצרכיכם ולהעדפותיכם.

לפרטים נוספים בנושא ייעוץ פנסיוני בבנק דיסקונט