כרטיס אשראי מפתח דיסקונט

ליהנות מהטבות ולחסוך בלי להרגיש! כרטיס אשראי מפתח דיסקונט – ליהנות מיותר ולשלם פחות: פחות על חנייה, פחות על בילויים, פחות על קניות. אם כבר יש לך כרטיס אשראי של דיסקונט, אין צורך לשנות, לחדש או להחליף את הכרטיס - ההטבות וההנחות כבר בפנים. אפשר להזמין את כרטיס מפתח דיסקונט אפליקציה דרך התכתבות עם בנקאי, בסניף ובטלבנק ב-6111*. בכפוף לתנאי החשבון.
כרטיס אשראי מפתח דיסקונט

חניה חינם למחזיקי כרטיס מפתח דיסקונט

חניה חינם בכחול-לבן בסופ"ש, וגם בחניונים נבחרים אחה"צ ובסופ"ש!

מפתח דיסקונט

מפתח לעולם של הטבות

כרטיס אשראי מפתח דיסקונט מעניק הנחות ברשתות במגוון תחומים: מזון, תיירות, אופנה, ספורט, תקשורת ואלקטרוניקה, ריהוט, לימודים, אופטיקה, בילוי ופנאי, מוצרים לבית ולמשפחה ועוד. ההנחות ניתנות במעמד חיוב כרטיס האשראי.

לרשימת בתי העסק המעניקים הנחות למחזיקי הכרטיס>

בנוסף להנחות כרטיס מפתח מעניק מבצעים המתעדכנים באתר ובאפליקציית המפתח.

cxxcvcvvc

חיסכון מפתח: קונים, מעגלים וחוסכים

עם "חיסכון מפתח" חוסכים את ההנחות שמקבלים דרך הכרטיס! רק צריך לבחור את המסלול לחיסכון (אפשר מסלול אחד, שניים או שלושה)

  • עיגול עסקה: מעגלים את סכום הרכישה כלפי מעלה, וההפרש מועבר לחיסכון מפתח. למשל: אם קנית ספר ב-82 ש"ח ובחרת לעגל כל עסקה ל-10 ₪, החשבון שלך יחויב בסכום של 90 ש"ח - 82 ש"ח על הספר ו-8 ש"ח שיועברו לחיסכון.
  • צבירת הנחות במעמד החיוב: מפתח דיסקונט מעניק הנחות במאות בתי עסק, שאפשר לצבור בחיסכון מפתח שלך. למשל: אם קנית ב-200 ש"ח ברשת שמעניקה למחזיקי מפתח דיסקונט 10% הנחה, הרשת תזוכה ב-180 ש"ח, וההנחה - 20 ש"ח - תופקד בחיסכון מפתח שלך.
  • הפקדה משלימה: אפשר לבחור סכום קבוע מינימלי חודשי לחיסכון מפתח. אם סכומי העיגול או צבירת ההנחות באותו חודש לא יגיעו לסכום שקבעת, הסכום יועבר לחיסכון מתוך העו"ש. למשל: אם בחרת לחסוך 400 ש"ח וסך הסכומים שהצטברו במסלולי החיסכון מסתכמים ב-320 ש"ח, 80 ש"ח יועברו מחשבון העו"ש שלך לחיסכון.

לפתיחת תוכנית חיסכון מפתח > 
לעדכון תוכנית חיסכון מפתח >

* בכפוף לתקנון, לתנאים ולפרטים המפורטים באתר מפתח דיסקונט.

* החיסכון מיועד ללקוחות פרטיים בלבד, בכפוף לתנאי הבנק.

* המידע האמור לעיל לא מהווה המלצה להשקעה במוצר זה ולא מחליף ייעוץ אישי.

* הבנק רשאי להפסיק או לשנות את הריבית והמוצר בכל עת.

* אפשר להצטרף לחיסכון מפתח בסניף