לחסוך בלי להרגיש
Smart Save

guy with phone

Smart Save החיסכון האוטומטי שחוסך לך זמן וכסף

החיסכון שמתאים לכל מי שיודע שחשוב לחסוך אבל לא רוצה לעבוד בזה...

איך זה עובד?

מצטרפים ובאותו הרגע השקל הראשון כבר עובר לחיסכון.
המערכת מתחילה לנתח את ההתנהלות הפיננסית שלך בחשבון, מזהה לפי תנועות ותנועות עתידיות סכום כסף פנוי ומעבירה אותו ישירות לחיסכון – רק עד 500 ₪ לשבוע (לתקופה של עד שנתיים). ככה החיסכון הזה עובד בשבילך.

 

ומה אם פתאום לא מתאים לי?

מאוד פשוט - בכל יום אפשר למשוך את הכסף, לסגור את החיסכון או להקפיא את השירות ולהפשיר אותו מתי שרוצים.

 

איך מצטרפים?

שאלה מצוינת!

פותחים את האפליקציה ונכנסים בתפריט ל:
כל הפעולות > פיקדונות וחסכונות > הצטרפות לחיסכון Smart Save

 

נו, הצטרפתי. מה עכשיו?

זהו. השירות מתחיל לעבוד והכסף הפנוי יעבור אוטומטית לחיסכון. 

כל שבוע נציג לך תובנה על מצב החיסכון שלך. אם חסכת יותר מ-50 ₪ באותו שבוע, נשלח לך גם הודעה לנייד ביום שישי (רק אם אישרת לאפליקציה לשלוח הודעות כמובן).

אפשר לבדוק את החיסכון בכל זמן באפליקציה, ב"פקדונות וחסכונות". שם אפשר גם לבצע פעולות כמו למשוך את הכסף, לסגור את החיסכון או להקפיא.

והשורה התחתונה... התנאים של החיסכון

מועד הפרעון
שנתיים
אפשרות חידוש
ללא חידוש
תדירות תחנות יציאה
מדי יום
אחוזי ריבית שנתית
p-3.50% (2.00%)
אחוזי ריבית מתואמת שנתית
2.00%
אחוזי ריבית מינימלית
0.02%
סכום הפקדה אוטומטי
מקסימום 500 ₪
מועד חידוש
יציאה אוטומטי

דיסקונט

שאלות נוספות

אם יש לי הוצאה לא צפויה שהשירות האוטומטי שלכם לא יכול לדעת עליה - נגיד אני רוצה לקנות עוד שבוע אוטו חדש או רוצה לטוס לחו"ל?

אין מקום לחשש - גם על זה חשבנו! כל מה שצריך לעשות זה להיכנס לחיסכון באפליקציה וללחוץ על כפתור: "הקפאת החיסכון" מסוף יום העסקים הבא לא יבוצעו הפקדות נוספות. רוצה להפקיד שוב באותם התנאים? תמיד אפשר להפשיר את השרות חזרה. ומה הכסף שכבר נחסך? הוא נשאר בחיסכון וממשיך לצבור ריבית. אבל אפשר גם לבקש למשוך את הכסף חזרה לחשבון העו"ש.

אפשר תמיד לחדש את השירות ולחזור להפקיד כספים בתנאים המקוריים של החיסכון, באמצעות לחיצה על כפתור: "להפשרת החיסכון" שנמצא בפירוט ה-Smart Save שלך באפליקציה.

כל יום אפשר לבקש להוציא כסף מהחיסכון – בלי לפגוע בתנאים ובריבית שנצברו. כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ על כפתור: "משיכה מהחיסכון" שנמצא בפירוט ה-Smart Save שלך באפליקציה והכסף יעבור לחשבון העו"ש ממנו בוצעו ההפקדות.

זה יכול לקרות. אנחנו לא כועסים. כל מה שצריך לעשות זה לבחור משיכה של הכסף ואז לבחור באפשרות של: "למשוך ולהפסיק את החיסכון". כן – זה כל כך פשוט

  • חשוב לשים לב! במקרה שהחשבון שלך ביתרת חובה (כלומר "במינוס"), כדאי לך לפנות לבנקאי לפני ביצוע ההפקדה, כדי לברר אם הריבית שגובים ממך על ריבית החובה, לא גבוהה יותר מאשר הריבית שמקבלים על החיסכון.
  • אפשר למשוך את הכסף שבחיסכון בכל זמן, כל הוראת משיכה שתתקבל בבנק תבוצע באותו יום עסקים. אפשר למשוך ולסגור את החיסכון או למשוך אבל להשאיר את החיסכון פעיל ולהמשיך לחסוך.
  • ניתן להקפיא את החיסכון בכל שלב. ברגע שקיבלנו הוראה ממך להקפיא את החיסכון, לא יופקדו סכומים נוספים לחיסכון עד שנקבל ממך הוראה אחרת או עד למועד פירעון החיסכון, לפי המוקדם ביניהם. אם ידוע לך על הוצאה עתידית בלתי צפויה, שבעקבותיה עלולה להיווצר יתרת חובה בחשבון, מומלץ להקפיא את החיסכון.
  • פתיחת החיסכון תתבצע בהתאם ליום הערך בכפוף למועד קליטת הנתונים במחשבי הבנק.
  • לצפייה ב"תנאים הכלליים לפתיחת פיקדונות וניהולם", המהווים חלק בלתי נפרד מתנאי פיקדון זה
  • המידע המוצג פה לא מהווה המלצה להשקעה במוצר זה ולא מחליף ייעוץ אישי
  • בכפוף לתנאי הבנק