חיסכון והשקעות

ייעוץ פנסיוני בדיסקונט

העתיד שלך בידיים טובות

כדי להבטיח שהייעוץ הניתן לך יהיה חף מאינטרסים זרים, קובעות התקנות כי דמי ההפצה להם יהיה זכאי הבנק בגין הייעוץ הפנסיוני האובייקטיבי ללקוח יהיו אחידים וללא כל תלות במוצר הפנסיוני שתבחר. היות ודמי הפצה אלו משולמים כיום לבנק ע"י יצרני המוצרים הפנסיוניים, יוצא כי הייעוץ האובייקטיבי הניתן לך הינו ללא עלות.

ליועץ שלך אין שום אינטרס שתבחר מוצר או יצרן כלשהו, אבל כן אכפת לו שתבחר את התוכנית המתאימה ביותר עבורך.

האובייקטיביות היא סיבה טובה להעדיף את הייעוץ של בנק דיסקונט, אבל לא הסיבה היחידה.

בשורה התחתונה, השינויים שחוללה הממשלה, באמצעות ועדת בכר, נועדו להיטיב עם החוסכים – איתך.


מה השתנה?

  • חופש הבחירה: החקיקה מעניקה לך חופש בחירה רב, גם אם לא מוחלט, בנוגע לחיסכון הפנסיוני שלך. החלטות המעסיק ובחירותיו לא נראות לך או לא מתאימות לך יותר? באפשרותך לעבור לתוכניות אחרות. אינך מרוצה מאופן הניהול של כספיך בתוכנית מסוימת? אין בעיה לעבור לתוכנית אחרת.
  • ייעוץ אובייקטיבי: מדינת ישראל מעניקה רישיונות לגופים שעמדו בתנאים הנדרשים – ובנק דיסקונט ביניהם - להעניק לך ייעוץ אובייקטיבי לגבי התוכניות הפנסיוניות שלך. מדובר בייעוץ מקצועי, ללא העדפות וניגודי אינטרסים.


מקצוענות ומומחיות אצל יועצי דיסקונט

מיד עם יישום השינויים בשוק הפנסיוני, בנק דיסקונט גייס את מיטב המומחים בענף הפנסיוני, בתחומי ביטוח המנהלים לשכירים ועצמאים, קופות גמל, קרנות פנסיה וקרנות השתלמות, לשמש כיועצים בסניפי הבנק בכל הארץ.

על אף מומחיותם, מומחים אלה מרחיבים באופן שוטף את בסיס הידע שלהם בתחומי הפנסיה, המיסוי וההשקעות, ונעזרים בתוכנת ייעוץ ייחודית שפותחה ע"י הבנק, המסייעת ליועץ בתפירת תמהיל התוכניות הפנסיוניות המתאימות לכל לקוח ולצרכיו.

יועצים אלו יעמדו לשירותך בכל פעם שתרצה, לבדוק יחד איתך את התאמתו של התיק הפנסיוני האישי שלך למצבך ולצרכיך.

נעשה זאת ברצון, בשמחה – ולא נגבה על כך תשלום.

 

ליצירת קשר בנושא ייעוץ פנסיוני לחצו כאן 

למחשבון פנסיוני לחצו כאן