ערוצי התקשרות

כלים נוספים

עוד כלים מתקדמים לניהול פיננסי נבון

הגדרת התראות

בכלי "הגדרת התראות" תוכלו להגדיר התראות שיסייעו לכם לנהל את חשבונכם. לדוגמה, הגדרתם תקציב לקטגוריה מסוימת? תוכלו לקבל התראה על חריגה מהתקציב. תוכלו גם לקבל חיווי כאשר חשבונכם חויב מעל או מתחת לסכום מסוים. 
ההתראות יוצגו בדף הבית ובעמוד "מבט מהיר". 

להגדרת התראה בחשבונכם 

 

ניהול וקטלוג תנועות

"ניהול וקיטלוג תנועות" מאפשר לכם לשייך תנועות לקטגוריות בהתאמה אישית, ולהתאים אותן לצרכים שלכם. בעזרת כפתור "ניהול ויצירת חוקים" תוכלו לקבוע כללים לקטלוג תנועות מסוג מסוים מעתה ואילך. 

לניהול וקטלוג תנועות בחשבונכם 

 

מבט מהיר

"מבט מהיר" הוא למעשה עמוד הבית של שירות "תכנון אישי". מוצגים בו נתוני המידע העיקריים, הכוללים את סך כל הזיכויים והחיובים שבוצעו בחשבונות העובר ושב שנבחרו בתקופה שנבחרה, ואת פירוט ההוצאות וההכנסות בחלוקה לפי קטגוריות. ממבט מהיר תוכלו לנווט בקלות לעמודי הכלים השונים שמציע תכנון אישי, להתעדכן בהתראות, לצפות ברשימת התנועות שבוצעו בחשבונותיכם ועוד.

למבט מהיר בחשבונכם 

 

לוח שנה פיננסי

"לוח שנה פיננסי" ילמד אתכם על פיזור הפעילות בכל החשבונות במנוי במהלך השנה. על גבי לוח השנה מסומנים הימים בהם בוצעו תנועות, כאשר תזרים שלילי יומי מופיע בצבע כתום ותזרים חיובי יומי בצבע סגול. גווני הצבעים מבטאים "מפת חום", כך שככל שהצבע חזק יותר, התזרים היומי באותו היום שלילי או חיובי יותר.  
רוצים פירוט? לחיצה על יום מסוים פותחת את פירוט התנועות שבוצעו בחשבונכם ביום הנבחר. 

בנוסף, לוח השנה הפיננסי יכול לסייע לכם להיערך לקראת תנועות עתידיות, אותן הוא יודע לחזות על פי דפוסי ההתנהגות המחזוריים בחשבונות. 

ללוח שנה פיננסי בחשבונכם 

לשאלות ותשובות נפוצות בנושא תכנון אישי 

מעוניינים במידע נוסף?

* כוכבית מסמנת שדות חובה למילוי

 

test
test2
לקוח של הבנק? *