ערוצים ודיגיטל

שירות מבט זריז

מבט זריז - הדרך המהירה והנוחה למעקב אחר החשבון שלך  

רוצים גישה מיידית למידע בחשבונכם מבלי להקליד פרטי הזדהות וסיסמה?

הכירו את מבט זריז! שירות יעיל וחכם באפליקציה החדשה של דיסקונט, המאפשר לכם לעקוב בנוחות אחר המידע הרלוונטי לכם ביותר. לאחר תהליך הרשמה פשוט, תוכלו להציץ אל יתרת העו"ש, לבדוק מה היו שלוש התנועות האחרונות בחשבון, לעקוב אחר החיוב בכרטיסי האשראי ולהתעדכן בשווי תיק ניירות הערך שלכם - והכל ללא צורך בהקלדת תעודת זהות, קוד זיהוי או סיסמה. 
 

לשאלות ותשובות בנושא שירות מבט זריז 

 

 

שירות מבט זריז מתווסף לרשימה של שירותים שמציעה האפליקציה טרם ההזדהות: 

 

איך נרשמים לשירות?

1. בתפריט הראשי בוחרים "הגדרות ושירותים"
2. בוחרים "מבט זריז" 
3. מאשרים את תנאי השירות ומצטרפים

4. בוחרים במידע ובחשבונות שיוצגו
5. שירות מבט זריז זמין עבורכם טרם ההזדהות 

 

 

מבט זריז באפליקציית דיסקונט

צפו בסרטון:

 

 

אפשר להציע לכם לחסוך? לכתבה לחצו כאן 

 

תנאי השירות בהצטרפות ל"מבט זריז"

לצורך שמירה על המידע, ובכדי למנוע את הסיכון של חשיפתו לצדדים שלישיים, יש לבצע את ההרשמה רק במכשירך האישי שבשימושך הבלעדי, המוגן בקוד נעילה.
השירות מאפשר קבלת מידע ללא צורך בהזדהות באמצעות אמצעי הגישה שלך.
הצטרפות לשירות מהווה הסכמה להתקנה של אמצעי אבטחת מידע, שיאפשרו את קבלת השירות על גבי מכשיר הטלפון הנייד, באמצעותו הצטרפת לשירות. ניתן להסירם עם התנתקותך מהשירות במכשיר.
באפשרותך להתנתק מהשירות באופן עצמאי בכל עת דרך תפריט הגדרות באפליקציה.
בכל מקרה של אובדן ו/או גניבה ובכדי למנוע חשיפת המידע לצדדים שלישיים יש לפנות באופן מיידי למוקד התמיכה בבנק בטלפון 03-9439111 או 6111* לצורך ניתוק מהשירות.
במקרה של העברת המכשיר לאחר או החלפתו יש להתנתק מהשירות טרם העברת המכשיר דרך תפריט הגדרות באפליקציה.
ביכולתך לבחור את המידע שיוצג לך בהתאם לצרכייך באמצעות מסך ההגדרות. למידע המלא יש להיכנס לאפליקציית דיסקונט. המידע מוצג בכפוף להבהרות המשפטיות המופיעות באפליקציית דיסקונט.
לידיעתך, הנתונים על תיק ניירות הערך מוצגים בעיכוב של 20 דק'. אין לראות בנתונים ו/או במידע המוצגים על תיק ניירות הערך שבחשבונך המלצה, תחליף לייעוץ אישי המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל לקוח או הזמנה לייעוץ כאמור, או הצעה להחזיק/לקנות/למכור ניירות ערך או נכסים פיננסיים. לקבלת ייעוץ יש לפנות ליועץ ההשקעות בסניפך.
המידע על החיוב הקרוב בכרטיסי אשראי באחריות CAL. סכום החיוב המוצג אינו סופי. המידע מוצג בכפוף להבהרות המשפטיות המופיעות באפליקציית דיסקונט.
תנאים אלה חלים בנוסף לתנאים כלליים לפתיחת חשבונות בבנק וניהולם.